+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Kovářství Kučera

Kovářství Kučera se zaměřuje na převážně zakázkovou ruční kovářskou výrobu, zhotovování replik a restaurátorské práce. Vyrábíme různé kovářské výrobky, především mříže, zábradlí, brány, kliky, kování, panty, ploty, schodiště, přístřešky, kovaný nábytek, bytové a krbové příslušenství v různém provedení, z kvalitních materiálů a s požadovanou povrchovou úpravou, například žárové zinkování a další.

Rovněž se naše firma zaměřuje na umělecké kovářství. Všechny kovářské výrobky vyrábíme podle individuálních požadavků zákazníka. Naše více než 12 leté zkušenosti v tomto oboru a množství zrealizovaných zakázek, potvrzuje kvalitu naší práce. Vždy se snažíme, aby naše výrobky byly propracované v každém detailu.

Naše kovářství spolupracuje s truhláři, sklenáři, pasíři a dalšími osvědčenými řemeslníky, čímž jsme schopni zajistit úplnou realizaci jakékoli zakázky. Součástí služeb kovářství je také ruční kreslení návrhů nebo pomocí počítače ve 3D, doprava na místo a vlastní montáž. K výrobě používáme kvalitní materiály, především ocel, nerez, litinu, barevné kovy – mosaz a měď a kvalitní kovářské nářadí. Pracujeme zejména v regionu Praha, Brno, Ostrava a Jižní Čechy, ale také v ostatních městech a krajích na území ČR. Prohlédněte si námi vyrobené kovářské výrobky. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte.