+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Schodišťové zábradlí

Vyrábíme a dodáváme různé vnitřní schodišťové zábradlí, které budou vhodně korespondovat s okolním interiérem, ať již bude kované zábradlí pouze doplňujícím nebo dominantním prvkem Vašeho bydlení. Zábradlí na schody má kromě estetického významu také účel ochranný, proto dbáme na kvalitu provedení v každém směru.

Zábradlí na schodiště

Zakázku jsme schopni zajistit od návrhu až po montáž zábradlí na schodiště. Spolupracujeme s prověřenými truhláři a dalšími řemeslníky, kteří mohou zábradlí na schodiště doplnit například o dřevěné madlo nebo jiné doplňky.

Schodišťové zábradlí

Vyrábíme v různých provedeních, tvarech a z kvalitních materiálů (ocel, nerez, mosaz aj.). Prohlédněte si námi zrealizované zakázky, na kterých můžete načerpat inspiraci pro své schodiště a zároveň jsou uvedené ukázky naší vizitkou kvalitně odvedené práce.

Venkovní zábradlí

U venkovního zábradlí navíc klademe důraz na povrchovou úpravu, která zábradlí ochrání před povětrnostními vlivy a prodlouží tak jeho životnost, například žárové zinkování. Vyrobíme pro Vás atypické venkovní zábradlí například k Vášemu rodinnému domu nebo kované venkovní zábradlí na terasu.

Schodiště

Rovněž vyrábíme celé schodiště na míru (vřetenové schodiště, točité schodiště, venkovní schodiště a další kovové schodiště). Více v sekci schodiště.
Součástí služeb našeho uměleckého kovářství je také doprava a montáž zábradlí. Výroba zábradlí podléhá plně Vašim individuálním přáním. Kontaktujte nás elektronickým formulářem nebo na těchto kontaktech.

Co nabízíme

BRÁNY, BRANKY,  PLOTY

BYTOVÉ DOPLŇKY

MŘÍŽE

ZÁBRADLÍ

RESTAUROVÁNÍ, KOVANÉ REPLIKY

KRBOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

SCHODIŠTĚ

PŘÍSTŘEŠKY

ZÁMEČNICTVÍ

OSTATNÍ
VÝROBKY