+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Schodiště

V našem kovářství se rovněž zaměřujeme na zakázkovou výrobu kovaných schodišť a schodů do interiérů nebo pro venkovní účely. Vnitřní schodiště mnohdy plní nejen praktickou funkci, ale jsou doplňujícím nebo dominantním prvkem interiérů, proto schodiště navrhujeme podle Vašeho přání. Realizujeme především točité schodiště, vřetenové schodiště, doplněné vhodným kovaným zábradlím. Ve spolupráci s dalšími prověřenými řemeslníky, jsme schopni Vám dodat kompletní schodiště přesně podle Vašich představ.

Točité schodiště

Vyrábíme různé typy vnitřních a venkovních schodišť, například celokovové točité schodiště určené do interiérů jako designový doplněk. Zároveň může být točité schodiště použito pro prostory s větším využíváním, například restaurace, bary a jiné. Jsme schopni vyrobit také točité venkovní schodiště, točitá schodiště pro průmyslové budovy a občanské budovy. Všechna točitá schodiště následně opatřujeme vhodnou povrchovou úpravou.

Venkovní schodiště

opatřujeme kvalitní povrchovou úpravou, aby bylo odolnější povětrnostním vlivům a prodloužila se tak jeho životnost. Každé realizaci předchází návrh schodiště a konstrukční řešení. Na vlastní výrobu používáme pouze kvalitní kovářské materiály a polotovary. Dodávka našeho kovářství zahrnuje nejen návrh a výrobu, ale také dopravu a montáž. Prohlédněte si námi zrealizované zakázky schodišť. Kontaktujte nás elektronickým formulářem nebo na těchto kontaktech a nechte si vypracovat cenovou nabídku.

Schodiště a schody

  • Ocelové schodiště
  • Venkovní schodiště
  • Zábradlí schodiště
  • Výroba schodišť

Co nabízíme

BRÁNY, BRANKY,  PLOTY

BYTOVÉ DOPLŇKY

MŘÍŽE

ZÁBRADLÍ

RESTAUROVÁNÍ, KOVANÉ REPLIKY

KRBOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

SCHODIŠTĚ

PŘÍSTŘEŠKY

ZÁMEČNICTVÍ

OSTATNÍ
VÝROBKY