+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Samonosné brány

Naše zakázková výroba je zaměřena také na kované brány, především na samonosné brány, které jsou dnes velmi oblíbené pro svou jednoduchou manipulaci a komfort obsluhy. Samonosná brána se otevírá posunem podle plotu, proto je potřeba počítat s prostorem pro zasunutí brány, zabírají však výrazně méně místa než křídlové brány. Často je tento typ brány využitý jako vjezdová brána pro vozidla, která buď stojí přímo za branou nebo dále v garáži.

Samonosné posuvné brány

jsou vhodné tam, kde není naprosto rovný terén, neboť samonosné brány nevyžadují podpůrné kolečko, ale je konstrukčně řešena vodícími profily s pojezdovými vozíky. Montáž této brány vyžaduje jen jednoduché stavební úpravy, které samozřejmě můžeme také zajistit.

Samonosné brány

patří mezi nejoblíbenější typy bran pro svou nízkou údržbu a vysokou spolehlivost. Proto tento typ brány v našem kovářství často realizujeme a pokud to podmínky dovolují, tak samonosné brány doporučujeme.

Pohon brány

Samonosné brány doplňujeme podle přání zákazníka o elektrické pohony, pohony na dálkové ovládání nebo dodáváme brány naopak bez pohonu. Samozřejmostí je přesné zaměření, vizualizace brány, návrh postupu, výroba, doprava a montáž, včetně zajištění montáže elektrického pohonu odborným technikem.

Výhody samonosné brány:

  • nízké nároky na údržbu samonosné brány
  • otevřené samonosné brány nezasahují do prostoru chodníku nebo silnice
  • samonosné brány nezmenšují prostor za bránou (popelnice, auta mohou stát hned za bránou)

Výroba samonosných bran

S výrobou, montáží i povrchovou úpravou máme bohaté zkušenosti. Jsme přesvědčeni, že kromě plného praktického používání musí brána vizuálně doplňovat či korespondovat s přilehlým plotem nebo jiným exteriérem. Součástí dodávky samonosné brány je ocelový rám s výplní nebo bez kované výplně, pojezdy a v případě pohon brány.

Cena samonosné brány

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku, proto nás kontaktujte telefonicky nebo poptávkovým formulářem.

Co nabízíme

BRÁNY, BRANKY,  PLOTY

BYTOVÉ DOPLŇKY

MŘÍŽE

ZÁBRADLÍ

RESTAUROVÁNÍ, KOVANÉ REPLIKY

KRBOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

SCHODIŠTĚ

PŘÍSTŘEŠKY

ZÁMEČNICTVÍ

OSTATNÍ
VÝROBKY