+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Posuvné brány

Posuvné brány se podobně jako samonosné brány otevírají posunem podle oplocení. Brána je však vedena po kolejnicí a ve spodní části brány jsou pojezdová kolečka, proto je kladen větší požadavek na rovnost terénu. U posuvné brány je ještě sloupek, který zajišťuje boční vedení. Výhodou posuvné brány je stabilní konstrukce a úspora místa a jednoduchost obsluhy.

Posuvné brány

mohou být otevírány ručně nebo je lze doplnit o elektrický pohon s možností dálkového ovládání. V případě výpadku elektrické energie lze posuvné brány přepínat na manuální, nouzové otevírání.

Vzhled a výroba posuvné brány

S výrobou, volbou materiálu a povrchovou úpravou posuvných bran máme mnoho zkušeností. Podobně jako u posuvné samonosné brány, musí také posuvné brány kromě praktického používání vizuálně doplňovat či korespondovat s přilehlým plotem nebo domem. Finální vzhled posuvné brány může být doplněn o dřevěné, kovové či kované prvky. Součástí dodávky posuvné brány je ocelový rám s výplní nebo bez kované výplně, pojezdy a v případě pohon brány.

Pohon brány

Na základě konstrukce posuvné brány, předpokládané zátěže, nároků na hlučnost provozu a našich dlouholetých zkušeností doporučíme optimální pohon brány. Zajišťujeme kompletní dodávku pohonu a montáž. Na pohon posuvné brány klademe velký důraz, neboť pouze se spolehlivým pohonem, který bude fungovat v zimě i v létě, bude brána zajišťovat Vaše pohodlí i bezpečí a zabezpečí Váš majetek před neoprávněným vstupem.

Cena posuvné brány

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku, proto nás kontaktujte telefonicky nebo poptávkovým formulářem.

 

Co nabízíme

BRÁNY, BRANKY,  PLOTY

BYTOVÉ DOPLŇKY

MŘÍŽE

ZÁBRADLÍ

RESTAUROVÁNÍ, KOVANÉ REPLIKY

KRBOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

SCHODIŠTĚ

PŘÍSTŘEŠKY

ZÁMEČNICTVÍ

OSTATNÍ
VÝROBKY