+420 777 115 753

info@kovarstvikucera.cz

Praha 6, Břevnov

Křídlové brány

Vyrábíme kované křídlové brány či dvoukřídlé brány, které zpravidla dodáváme tam, kde není možné z hlediska okolního prostoru použít samonosné brány nebo posuvné brány, neboť křídlové brány se otevírají buď dovnitř nebo ven proto je nutné počítat s výrazně větším prostorem kolem křídel brány. Často křídlové brány vyrábíme a montujeme tam, kde esteticky doplňují interiérové prostory. Křídla jsou zavěšena na pantech na nosných sloupcích. Zajišťujeme také pohony křídlových bran. Součástí služeb kovářství je přesné zaměření, vizualizace brány, návrh postupu, výroba, doprava a montáž, včetně zajištění montáže elektrického pohonu odborným technikem.

Křídlové brány

Výroba křídlové brány závisí na individuální představě zákazníka, včetně kované či dřevěné výplně, proto pro Vás na základě konzultace připravíme konkrétní grafické návrhy. Křídlové brány lze následně povrchově upravit například tzv. šopováním nebo opatřit základním či finálním nátěrem v požadované barvě či odstínu.

Dvoukřídlé brány

Dvoukřídlé brány volíme v případech, kdy je potřeba vjíždět do objektu vozidly, ale okolní prostor nedovoluje využít samonosné nebo posuvné brány. Dvoukřídlé brány jsou zpravidla tvořeny dvěma nosnými sloupky, mezi kterými jsou instalována dvě křídla, ať již souměrná či dělená v jiném poměru.

Pohon křídlových bran

může být řešen buď mechanicky (ručně), brány jsou pak opatřeny klikami či koulí pro ruční otevírání či zavírání křídlové brány. Pohodlnějším způsobem je elektrický pohon s možností dálkového ovládání či spínače. V případě výpadku elektrické energie lze křídlové brány s elektrickým pohonem přepnout na manuální otevírání.

Cena křídlové brány

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku, proto nás kontaktujte telefonicky nebo poptávkovým formulářem.

Co nabízíme

BRÁNY, BRANKY,  PLOTY

BYTOVÉ DOPLŇKY

MŘÍŽE

ZÁBRADLÍ

RESTAUROVÁNÍ, KOVANÉ REPLIKY

KRBOVÉ
PŘÍSLUŠENSTVÍ

SCHODIŠTĚ

PŘÍSTŘEŠKY

ZÁMEČNICTVÍ

OSTATNÍ
VÝROBKY